Профорієнтаційна зустріч із випускниками Одеського фахового коледжу економіки права та готельно-ресторанного бізнесу

• Дата публікації: 27.10.2022

Перед випускниками коледжів у процесі формування орієнтирів на майбутнє гостро постає проблема професійного самовизначення. Молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги у виборі подальшого отримання якісної освіти.

З метою профорієнтаційної допомоги майбутнім вступникам 25 жовтня 2022 року проведено онлайн-зустріч із випускниками Одеського фахового коледжу економіки права та готельно-ресторанного бізнесу.

Випускникам коледжу було  надано повну інформацію про спеціальності, які є в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, та можливості себе реалізувати в науковій та професійній діяльності.

Щиро сподіваємося, що всі випускники коледжу, які взяли участь у профорієнтаційній онлайн-зустрічі,   незабаром стануть студентами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.