Заняття-знайомство студентів першого року навчання з особливостями організації освітнього процесу

• Дата публікації: 15.09.2022

15 вересня 2022 р. в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбулася зустріч студентів першого року навчання денної форми з заступником директора з навчально-методичної роботи канд.екон.наук, доцентом Наталією Пачевою та з заступником директора з інформаційно-комунікаційних питань Максимом Барвінком.

Наталія Пачева зупинилася на питаннях організації освітнього процесу, продемонструвала розклад занять, охарактеризувала критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти, розповіла аудиторії про особливості організації самостійної роботи та важливості підготовки до кожного семінарського заняття.

Максим Барвінок ознайомив здобувачів з інформаційно-освітнім середовищем на платформі MOODLE в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Першокурсники дізналися про особливості роботи в дистанційному режимі. Також було презентовано інструкцію щодо роботи у Google Meet.

По завершенні зустрічі здобувачі вищої освіти мали можливість задати питання та отримати кваліфіковану відповідь.