Вітаємо з початком нового навчального року!

  • Дата публікації: 15.08.2022

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес освіти вітає всіх студентів на науково-педагогічних працівників з початком нового навчального року!

Нехай новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти та університету, і ми зможемо досягти всього того, що запланували.

Шановні викладачі, на ваші плечі покладена висока місія. Ваше завдання – виховати повноцінних, шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот та майбутнє нашої країни.

З особливим теплом звертаємось до студентів. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Існує думка, що скільки книг прочитала людина, стільки життів вона прожила. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Хочемо побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, творчих здобутків та найшвидшої Перемоги.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх жагою до навчання!

Травень
Липень