УЧАСТЬ У ФОРУМІ «УМАНЩИНА – ТОЧКИ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ»

• Дата публікації: 22.08.2022

19 серпня 2022 року завідувач кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи, доцент Інна Поворознюк та доцент Леся Слатвінська у статусі членів міської координаційної ради з питань розвитку туризму Уманської міської ради взяли участь у форумі «УМАНЩИНА – ТОЧКИ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ». На форумі розглядались питання агро-туристичного економічного розвитку Уманської, Паланської, Дмитрушківської й Ладижинської територіальних громад та включенню до їх господарської діяльності вимушено переселених осіб під час війни.

З вітальним словом форум відкрила міський голова – пані Ірина Плетньова. Проблеми економічного розвитку громад під час воєнного періоду та їх вирішення озвучив Павло Ярмій. Перед учасниками форуму виступив голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський. «Дорожню карту релокації бізнесу» і «Ресурсні карти Ладижинської, Дмитрушківської, Паланської й Уманської ТГ» презентував Дмитро Лукін.

На форумі своє бачення допомоги в розвитку регіону висловили представники міжнародних фондів і експертних організацій: Мар’яна Олеськів – голова Державного агентства розвитку туризму України, Віра Недзведська – менеджерка програм МБО «Фонд Східна Європа», Сергій Пономарьов, представник програми GIZ «EU4Business: SME Competitiveness and Internationalisation», Василь Полуйко – президент Західноукраїнського ресурсного центру з програмою «Проект підтримки переміщення виробничих потужностей ММСП у безпечні області України, Олександр Осовець – керівник групи з допоміжних послуг «Програма USAID Агро», представник кластеру «Дністер 1362» Олег Демчук, в. о. директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАНУ – Володимир Грабовий, директор ДІАЗ «Трипільська культура» – Владислав Чабанюк.

Під час форуму підтримано ініціативу Лесі Слатвінської зі співпраці Державного агентства розвитку туризму та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щодо підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Туризм».

Форум став платформою для дискусій, налагодження партнерства, презентації сильних сторін громад, ідей щодо посилення економіки громад під час війни.