ГРИВНЯ – ОСНОВА ЕКОНОМІЧНОЇ САМОСТІЙНОСТІ ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

• Дата публікації: 25.08.2022

Сила держави визначається міцністю

її грошової валюти  та банківської системи.

Володимир Матвієнко

24 серпня 2022 року директор інституту ННІ економіки та бізнес-освіти Максим Слатвінський та викладачі кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталія Гвоздєй, Наталія Осадчук, Олеся Дем’янишина, Людмила Чвертко, Оксана Вінницька взяли участь у вебінарі до дня незалежності України «ГРИВНЯ – ОСНОВА ЕКОНОМІЧНОЇ САМОСТІЙНОСТІ ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ», організований Національним банком України.

Начальник відділу Музею грошей НБУ Денис Толочко розповів за яких обставин та коли розпочався процес створення національної валюти; чому гривню ввели в грошовий обіг через 5 років після проголошення незалежності України; чи могла б Україна бути незалежною не маючи власної національної валюти; які принципи закладені у дизайн банкнот гривні та які основні етапи становлення української державності представлені на них.

Як і всі попередні інформаційно-пізнавальні заходи НБУ, вебінар був неймовірно корисним та цікавим. Долучаймося до них і далі!