Курси підвищення кваліфікації для державних службовців

• Дата публікації: 11.07.2022

З 4 до 8 липня 2022 року Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в черговий раз провів курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування для державних службовців в рамках постійної співпраці університету та органів державної служби.

Навчання проводилось за короткостроковою програмою: «Управління змінами та розвиток персональної ефективності в організації».

За відгуками слухачів викладання за цією програмою мало високий рівень, відповідало вимогам професійного навчання в галузі управління змінами та розвитку персональної ефективності, поєднало теоретичний матеріал з практичною спрямованістю у вирішенні конкретних задач і проблем.

Сподіваємось, що знання та навички, отримані слухачами під час навчання допоможуть їм у професійній діяльності.