ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

• Дата публікації: 03.06.2022

2 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у співробітництві із закладами вищої освіти Китайської народної республіки, Словаччини, Чехії, Казахстану, Литви, Латвії, Польщі, Великобританії відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

За результатами публічного захисту наукових робіт конкурсною комісією нагороджено дипломами ІІІ ступеня студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, які підтвердили високий рівень підготовки та продемонстрували креативний підхід до розв’язання конкурсних завдань:

• за спеціальністю 051 «Економіка»: Вікторію Голенко студентку IІ курсу 25 групи за підготовку наукової роботи «Управління фінансовими ресурсами органів місцевого самоврядування» (керівник Оксана Вінницька – доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки);
  • за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: Анастасію Букатинську – студентку IV курсу 47 групи та Олексія Кирилюка – студента I курсу 16 групи за підготовку наукової роботи «Розвиток підприємницьких ініціатив та бізнес-екосистем в туризмі Черкаського регіону (Україна)» (керівник Леся Слатвінська – доцент кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи).

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників, бажаємо подальших наукових здобутків та перемог!

Завантажити (PDF, 953KB)