УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ІНСТИТУТУ В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ MANAGEMENT STRATEGIES AND POLICIES IN THE CONTEMPORARY ECONOMY

• Дата публікації: 13.06.2022

9 червня викладачі кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Ірина Кирилюк, Анастасія Благополучна та кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Людмила Чвертко, Тетяна Корнієнко, Оксана Вінницька взяли участь у роботі VІІ Міжнародної конференції «Management strategies and policies in the contemporary economy» (Республіка Молдова).

Під час роботи конференції учасниками обговорювалися актуальні питання менеджменту в сучасній економіці, зокрема: стратегії управління в умовах невизначеності; підприємництва для стійкого розвитку; цифрової трансформації соціально-економічної системи.

Активне обговорення, представлених науковцями інституту доповідей «The influence of digital technologies on the development of the hospitality industry in modern conditions» та «Inclusive orientation of the development of the insurance market of Ukraine in the conditions of digitalization of the economy», свідчить про їх актуальність і необхідність подальших наукових досліджень. Участь у роботі конференції була корисною для професійного розвитку та продуктивного обміну думками з представниками наукової спільноти.