Звітна online конференція за результатами виробничої практики магістрів

• Дата публікації: 18.05.2022

11.05.2022 року в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбулися захисти виробничої практики здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр», які навчаються за спеціальностями:  071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 051 Економіка, 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм.

Під час захисту були заслухані звіти студентів, окреслені проблеми з якими стикалися здобувачі вищої освіти під час проходження практики в дистанційному режимі. Відеоконференція пройшла у форматі дискусії, де здобувачі вищої освіти ділилися враженнями про отриманий досвід та особливостями організації діяльності закладів готельно-ресторанного бізнесу, туризму, банківських установ та підприємств.

Бажаємо нашим магістрам мирного неба та успіхів у реалізації всіх задуманих проектів.