УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ: ВИКЛИКИ Й ПЕРСПЕКТИВИ»

• Дата публікації: 05.05.2022

5 травня 2022 р. науково-педагогічні працівники ННІ економіки та бізнес-освіти взяли участь у круглому столі «Інтернаціоналізація вищої та фахової передвищої освіти: виклики й перспективи». Захід організований університетом Короля Данила спільно із National Office Еразмус + UA.

Учасники круглого столу обговорили актуальні питання інтеграції системи фахової передвищої освіти у світовий освітній простір, можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. для України та особливості реалізації проектів ERASMUS+ в школах і коледжах.

Інтеграція у світовий освітній простір та поглиблення міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки виводить сучасну освіту на рівень світових вимог. Використання отриманого досвіду сприяє розвитку академічної мобільності, впровадженню стратегічних чи індивідуальних проєктів у сфері інтернаціоналізації та роботі з отримання грантів.