Звітна конференція з виробничої практики

• Дата публікації: 25.04.2022

20 квітня 2022 року в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбулася звітна конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу ОС «Бакалавр» денної форми навчання.

Під час конференції було заслухано звіти студентів, в яких вони охарактеризували використання онлайн-сервісів при виконанні адаптованих завдань практики в умовах дистанційного навчання.

За дистанційного формату проходження практики здобувачі вищої освіти через Інтернет мали можливість ознайомитися з діяльністю провідних банків, підприємств, організацій, готельно-ресторанних комплексів та туристичних компаній. Виконання завдань та формування звітів та документації з практики повністю відповідало особливостям та завданням освітніх програм.

Бажаємо майбутнім спеціалістам мирного неба та подальших успіхів.