Неформальна освіта науково-педагогічних працівників кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи

• Дата публікації: 22.03.2022

Неформальна освіта – це цілеспрямована діяльність, яка, розвиваючи особистісні, соціальні та освітні компетенції людини, спрямована на виховання свідомої особистості, здатної відповідально і творчо вирішувати свої проблеми та активно брати участь у громадському житті.

Викладачі кафедри технологій та організації туризму та готельно-ресторанної справи для вдосконалення професійних навичок постійно займаються саморозвитком. Так, Людмила Нещадим та Оксана Литвин успішно завершили навчання на курсі «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості». Після завершення курсів вони отримали сертифікати.

Онлайн-навчання сприяло удосконаленню навичок щодо психологічних прийомів ведення занять та індивідуального підходу до здобувачів вищої освіти.