Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

• Дата публікації: 21.02.2022

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє.

Викладачами Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти було організовано для студентів  виховні заходи до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні в дистанційному режимі аби донести до молодого покоління, що Революція Гідності стала трансформаційним, героїчним і драматичним феноменом для України.

Український народ довів свою відданість свободі, свою гідність, заплативши однак за такі цінності найвищу ціну – життям 107 учасників акції протесту, Героїв України, названих Небесною Сотнею.