ВІТАЄМО З ПРИСУДЖЕННЯМ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ КАНДИДАТА ЕКОНОМІЧНИХ НАУК

• Дата публікації: 10.02.2022

Колектив Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти вітає Наталію Осадчук, старшого викладача кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки та її наукового керівника Ольгу Чирву, доктора економічних наук, професора, професора кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом, з присудженням наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка».

Зичимо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих успіхів і невичерпної наснаги в професійному зростанні, успішної реалізації творчих і наукових задумів!

Нехай кожен Ваш день буде сповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя, приносять бажану радість і задоволення, а праця завжди буде високо оцінена.

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

Кафедра фінансів, обліку та економічної безпеки