Настановча відеоконференція з навчальної та виробничої практик

• Дата публікації: 14.02.2022

11 лютого 2022 року в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбулася настановча конференція з навчальної та виробничої практик для здобувачів вищої освіти IІ курсу денної та заочної форм навчання відповідно освітніх ступенів «бакалавр» і «молодший бакалавр», які навчаються за освітніми програмами: Облік і оподаткування, Фінанси, банківська справа та страхування, Маркетинг, Менеджмент, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Економіка.

Під час конференції керівники практик від інституту ознайомили здобувачів вищої освіти  з програмами навчальної  та виробничої практик, умовами проходження та документами, які вони мають підготувати для захисту практики, пояснили особливості підготовки звітної документації, вимоги до оформлення звіту та його захисту, провели інструктаж з техніки безпеки.

Ознайомлення з діяльністю суб’єктів господарювання, установ, організацій дозволить майбутнім фахівцям закріпити теоретичні знання, отримати практичні навички і реалізувати себе в професійному напрямку.