Кураторська година: Неформальна освіта: що вибрати та як поєднати?

• Дата публікації: 04.02.2022

3 лютого 2022 року для здобувачів ІІ курсу ОП «Менеджмент» куратором Оленою Гарматюк була проведена бесіда на тему «Неформальна освіта: що вибрати та як поєднати?».

Під час бесіди куратор ознайомила з можливостями неформальної освіти, звернула увагу аудиторії на той факт, що в університеті неформальні та формальні види освіти перебувають у тісному зв’язку. Формальна та неформальна освіта є двома незамінними явищами різнобічної освіти. Олена Гарматюк проінформувала здобувачів з процедурою та порядком визнання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини результатів навчання, здобутих у неформальній та інформальній освіті.

Університет створює умови для розвитку учасників освітньої діяльності, а також заохочує до здобуття освіти всіх видів. Вибір за здобувачами…