ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ!

  • Дата публікації: 07.02.2022

 

 

 

Завантажити (PDF, 44KB)

 

Офіційний центр реєстрації КРЦОЯО Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини інформує, що з 1 лютого до 9  березня триватиме реєстрація для участі у ЗНО 2022. Адміністрації закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

Для реєстрації необхідно підготувати:

  • копію паспорта/ID-картки;
  • 1 фото розміром 3х4 (із зображенням, що відповідає досягнутому віку).

У разі необхідності також підготуйте медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання» (Наказ МОН та МОЗ України «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність» № 1027/900 від 29.08.2016 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1707-16#Text ).

Вступники, які вже отримали атестат/свідоцтво про повну загальну середню освіту готують такі документи:

  • копію паспорта/ ID -картки;
  • копію атестата/свідоцтва про ПЗСО;
  • 1 фото розміром 3х4 (із зображенням, що відповідає досягнутому віку).

Кожен учасник має право скласти тести не більше як із 5-ти навчальних предметів. Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною.

Також, учасник, який бажає скласти понад п’ять навчальних предметів, зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб:

  • іноземна мова (англійська, німецька, іспанська або французька) – 789 грн.;
  • інший навчальний предмет (історія України, географія, фізика, хімія чи біологія) – 354 грн.

За допомогою у реєстрації на ДПА у формі ЗНО та ЗНО звертайтесь до офіційного центру реєстрації УДПУ імені Павла Тичини, який знаходиться за адресою: вул. Садова, 2, м. Умань (старий корпус УДПУ, каб. 208).

Тел. для довідок: 096-033-96-33; 063-149-79-88

Квітень
Червень