День святого Валентина

• Дата публікації: 16.02.2022

14 лютого  усі закохані відзначають День святого Валентина.

День святого Валентина або Валентинів день – популярне у всьому світі свято закоханих. Його назва походить від святого Валентина, якого у цей день вшановують християни західного обряду. В Україні це свято почало набирати популярності на початку 90-х років.

Традиційно в цей день всі закохані вітають один одного й обмінюються подарунками. Символом такого свята є серце як образ кохання.

Всі наймиліші та найчуттєвіші вітальні слова цього дня летять на адресу другої половинки.

Справжній майстер-клас із створення компліментів влаштували студенти Навчально-наукового інституту, зігравши у віртуальну гру «Майстер компліментів». Учасникам потрібно було з самих незвичних та непередбачуваних слів створити креативні, ласкаві, веселі компліменти.

Студенти з задоволенням брали участь у конкурсі, кожен учасник прагнув придумати якомога креативніший та романтичний комплімент. Навіть відстань та дистанційне навчання не завадило відчути атмосферу Дня святого Валентина.