День єднання

• Дата публікації: 16.02.2022

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій. Відповідно, Президентом України видано Указ, згідно з яким 16 лютого визначене Днем єднання в Україні. Нове державне свято започатковане з метою зміцнення стійкості українського суспільства в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Сьогодні викладачі та студенти інституту стали учасниками урочистостей на центральній площі міста Умань до Дня єднання України, взяли участь у святковому розгортанні Державного прапора України та виконанні Державного Гімну України в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Викладачами під час занять було проведено бесіди зі студентами та наголошено про значення Дня єднання для українського суспільства, а також проведено флеш-моб демонстрації Державного прапора України.