УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ІНСТИТУТУ В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ECONOMIC SECURITY IN THE CONTEXT OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT

• Дата публікації: 20.12.2021

17 грудня доценти кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Ірина Кирилюк та кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Людмила Чвертко взяли участь у роботі ІІ Міжнародної конференції «Economic security in the context of sustainable development», яка відбулася в Academy of Economic Studies (Республіка Молдова).

Під час роботи конференції учасниками обговорювалися актуальні питання забезпечення економічної безпеки в контексті сталого розвитку, зокрема: методологічні аспекти дослідження проблем безпеки на національному, діловому та індивідуальному рівні; теоретичні та практичні аспекти безпеки національної економіки; вплив геополітичних, науково-технічних, інституційних змін на національну безпеку; вплив соціальних, інформаційних, політичних, екологічних, регіональних технологічних змін тощо на безпечність бізнесу; вплив глобалізації, технологізації, цифровізації економіки на безпеку особи.

Активне обговорення, представленої науковцями інституту доповіді «Security problems of Ukrainian tourist industry in the convention of the COVID-19 pandemic», свідчить про її актуальність і необхідність визначення заходів для подолання загроз та ризиків туристичній галузі в умовах сучасних викликів.

Участь у роботі конференції була корисною для професійного розвитку та продуктивного обміну думками з представниками наукової спільноти.