Підвищення професійних навиків та стресостійкості науково-педагогічних працівників під час освітнього процесу

• Дата публікації: 09.12.2021

Науково-педагогічні працівники НН інституту економіки та бізнес-освіти постійно займаються інформальною освітою, зокрема, беруть участь в онлайн-семінарах, тренінгах, вебінарах, що проводяться фахівцями різних сфер та галузей знань. Нещодавно, викладачі стали активними учасниками серії онлайн-семінарів, організованих ГО «Центр Трансперсональної психології», основною метою яких є підвищення професійних навиків та стресостійкості освітян закладів вищої освіти під час освітнього процесу.

В межах семінарів спікером Андрієм Бешлеєм порушувалися проблемні питання за такими темами як: «Діагностика і збереження психічного здоров’я», «Створення підтримуючого середовища в освітньому просторі»,  «Психологічні методи для вирішення конфліктів», «Впровадження методів психогігієни в освітній процес» тощо.

Викладачі інституту (Білошкурська Н. В., Бовкун О. А., Вінницька О. А., Гвоздєй Н. І., Кирилюк І. М., Корнієнко Т. О., Пачева Н. О., Подзігун С. М., Чвертко Л. А.) за результатами участі у семінарах отримали сертифікати за підписом А. Бешлея – засновника-організатора ГО Центру трансперсональної психології.