НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ДЛЯ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

• Дата публікації: 29.12.2021

20 грудня 2021 року гарант освітньо-професійної програми «Туризм» ОС «бакалавр», к.е.н., доцент Леся Слатвінська за результатами конкурсного відбору прийняла участь у онлайн-зустрічі в комьюніті UNEW opening «Час бути цифровою», яку організовано для жінок задля реалізації ініціатив у сфері цифровізації.

Учасники зустрічі були зосереджені на обговоренні сучасних технологій отримання нових знань та створення успішних проєктів для своєї громади за підтримки команди менторів-лідерів цифрової трансформації в Україні.

Зустріч відкрила Надія Васильєва – засновниця Інституту Цифрової трансформації, науковиця з цифрової економіки, міжнародна менторка Vital Voices та Women on Boards 2050.

Ідейна засновниця проєкту UNEW – Надія Васильєва поставила на обговорення питання розвитку цифрової економіки, цифрових змін в країні та актуальності проєкту UNEW із офіційними партнерами.

До зустрічі долучились: Ілона Постемська – представниця Посольства Швейцарії в Україні, старша координаторка програми; Виктор Лях – президент Фонду Східна Європа; Ирина Озимок – керівниця Програми Місцевого Економічного Розвитку, Фонд Western NIS Enterprise; Анастасія Бондарь – заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Міністерства культури та інформаційної політики України; Наталія Ключник – виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України; Тарас Карамушка – координатор освітніх програм ГО DTI та UNEW, координатор освітніх програм ГО DTI та UNEW, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології Київського інституту сучасної психології та психотерапії.

Отриманий досвід на зустрічі відкриває нові можливості спільної праці стейкхолдерів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, адже у кожної з учасниць UNEW є шанс стати digital-лідеркою та найкращою версією себе просто зараз, створювати та впроваджувати інновації у життя, трансформувати себе і стати однією з лідерок та очолити нову генерацію жінок, які будують новий сучасний світ.

Для участі у подальших навчальних програмах реєструйтесь за посиланням https://www.unew.digital/ до 15 січня 2022 року.