МИКОЛАЙ ПРО ТЕБЕ НЕ ЗАБУДЕ!

• Дата публікації: 17.12.2021

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших подій, якого з нетерпінням чекають діти. І як добре, коли мрії збуваються! Навчально-науковим інститутом економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини була організована благодійна акція «Миколай про тебе не забуде» до Дня Святого Миколая для дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства «Реабілітаційного комплексу для людей з особливими потребами». Викладачі та студенти інституту презентували солодощі, матеріали для творчості і рукоділля. Кожен зі студентів мав змогу відчути себе Миколайчиком та подарувати частинку свого тепла.

Вихованці закладу були веселі та радісні, безмежно щасливі та вдячні гостям за привітання.

Для викладачів та студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти вже стало традицією відвідувати і надавати допомогу людям, які цього потребують. Приєднуйтесь!