ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЛІКВІДАТОРІВ ЧАЕС

• Дата публікації: 15.12.2021

14.12.2021 р. відбулася зустріч студентів та викладачів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, присвячена вшануванню пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Пам’ятний день було започатковано Указом Президента України від 10 листопада 2006 року.

На зустріч був запрошений професор кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом, доктор економічних наук Олександр Михайлович Світовий, який брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в травні 1986 року. Він виступив із доповіддю, у якій розповів як очевидець  події, які відбувалися у перші дні ліквідації цієї жахливої аварії.

Олександр Михайлович зазначив, що усі ліквідатори із числа солдат та офіцерів, які були на той час у діючій армії чи ті, які були мобілізовані через віськомати, а також пожежники, будівельники,  водії, медики, отримуючи великі дози опромінення.

Учасники зустрічі висловили велику пошану тим, хто віддав життя та здоров’я у боротьбі з некерованою ядерною стихією.