ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ: ГРАНТОВИЙ ПРОЄКТ

• Дата публікації: 12.11.2021

11 листопада 2021 року викладачі кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи та здобувачі освітніх програм 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм» за запрошенням організаторів прийняли участь у підсумковій онлайн-пресконференції проєкту «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D- карта» УДПУ імені Павла Тичини, який реалізовувався за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Відкрила пресконференцію керівниця проєкту Оксана Кравченко – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини, яка відмітила що соціо-природно-ресурсний потенціал Черкащини сприяє позиціонуванню області як провідного туристичного регіону України і відкриває можливості задовольнити культурні потреби кожної особистості та продемонструвати культурне розмаїття регіону.

Галина Кучер заступник міського голови, начальник Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради відзначила вагомий внесок команди проєкту у підвищенні туристичної привабливості культурного потенціалу Черкащини за допомогою сучасних IT інструментів, водночас, використання їх як засобу соціальної інтеграції людей з інвалідністю, що сприяє підвищенню життєвого потенціалу, створенню оптимальних умов соціалізації людини, підвищенню якості життя.

Представлений проєкт – це ефективний кейс для наслідування та є стійкою основою для започаткування нових грантових програм науково-педагогічними працівниками, здобувачами та стейкхолдерами ННІ економіки та бізнес-освіти УДПУ імені Павла Тичини.

Колектив кафедри та здобувачі вищої освіти висловлюють слова вдячності організаторам проєкту за можливість долучитись до пресконференції та отримати досвід!