• Дата публікації: 26.11.2021

У період з 1 до 31 грудня 2021 р. організація освітнього процесу для студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти денної форми навчання ОС «Бакалавр» I – IV курс, ОС «Молодший бакалавр» І – ІІ курс, ОС «Магістр» І – ІІ курс буде проводитися у змішаному режимі (наказ № 1610 о/д від 26.11.2021 р.):

1) дистанційно проводитимуться лекційні і практичні заняття гуманітарних компонентів ОП;

2) очно проводитимуться заняття з дисциплін професійної підготовки для здобувачів вищої освіти.

Заняття для студентів заочної форми навчання проводитимуться у дистанційному режимі.

Слідкуйте за розкладом!

Наголошуємо на необхідності дотримання карантинних обмежень для закладів освіти, рекомендацій Міністерства освіти і науки України, та «Тимчасових рекомендацій щодо організації освітнього процесу УДПУ в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби»!