МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ «SOFT SKILLS DEVELOPMENT IN TEACHING PROFESSIONAL TRAINING»

• Дата публікації: 18.11.2021

Для підвищення наукового рівня доценти кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Людмила Чвертко, кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Ірина Кирилюк, Інна Поворознюк, викладач Оксана Литвин та магістрантка ОП «Маркетинг» Богуш Анастасія успішно пройшли програму міжнародного стажування «Soft skills development in teaching professional training», яке було організоване Польсько-українською фундацією «Institute of International Academic and Scientific Cooperation» спільно із Західно-Фінляндським Коледжем з 1 жовтня по 12 листопада 2021 року. Програмою стажування передбачено 180 годин навчання, яке проходило у два етапи (он-лайн заняття та тренінги під час виїзного семінару до Туреччини) і охоплювало вивчення таких модулів: «Навчання протягом усього життя та навички управління інформацією», «Критичне мислення і навички вирішення проблем», «Командна робота і комунікативні навички», «Лідерські здібності», «Етичний і професійні моральні навички».

Участь у заходах такого рівня сприяє індивідуально-особистісному та професійному самовдосконаленню шляхом розвитку м’яких навичок на основі кращих міжнародних інноваційних практик.

Завантажити (PDF, 380KB)

Завантажити (PDF, 281KB)