Інтерактивне заняття з вирішення фінансових проблем наукового характеру

• Дата публікації: 08.11.2021

5 листопада 2021 року доцентом кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Миколою Білошкурським спільно з вчителем фінансової грамотності Полянецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області Наталею Миронюк на базі Регіонального центру Малої академії наук проведено майбутніх абітурієнтів  інтерактивне онлайн-заняття з вирішення фінансових проблем наукового характеру.

У ході заняття Микола Васильович розповів про основи наукового дослідження фінансово-економічних проблем сучасності, зокрема показав інтерактив щодо пошуку офіційних статистичних даних та застосування функціоналу Excel в моделюванні економічних процесів.

Учні зацікавилися проблематикою економічних досліджень, жваво обговорювали отриману інформацію та виявили бажання взяти участь у конкурсі дослідницьких робіт відділення економіки Малої академії наук України.