Готуємося до участі у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

• Дата публікації: 30.11.2021

З метою підготовки здобувачів вищої освіти до участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science” 30 листопада 2021 року доцентом кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталією Білошкурською було проведено позачергове засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми маркетингової політики ціноутворення» у форматі веб-конференції у Google Meet.

Участь студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти у конкурсі “Black Sea Science” вже стала доброю традицією. Це – гарна нагода презентувати свої наукові здобутки перед представниками закордонних закладів вищої освіти, що є співорганізаторами конкурсу разом з Одеською національною академією харчових технологій.

Наталія Володимирівна ознайомила гуртківців з основними вимогами до конкурсних робіт, етапами та основними напрямами конкурсу. Також було розглянуто типові проблеми при написанні та оформленні конкурсних робіт.