Участь в онлайн-курсі «Цифрові інструменти Google для закладів вищої та фахової передвищої освіти»

• Дата публікації: 21.10.2021

Викладачі Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти: Оксана Вінницька, Максим Барвінок та Наталія Барвінок з 4 по 18 жовтня 2021 року проходили курси «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти» від Академії цифрового розвитку, які були організовані Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна. Мета курсу полягала в розширенні можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу.

Програма курсу складалася з 5 модулів та охоплювала наступні теми:

– організація ефективної взаємодії між учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google;

– особливості та переваги Google Workspace for Education;

– робота з обліковим записом закладу вищої освіти на різних пристроях: за допомогою комп’ютера і мобільного пристрою;

– створення та підтримка персонального інформаційного середовища викладача закладу вищої освіти, фахової передвищої освіти.

Після успішного виконання запропонованих завдань та проходження підсумкового тестування учасники отримали сертифікати.

Вітаємо викладачів інституту із успішним проходженням курсів та бажаємо нових досягнень!

Завантажити (PDF, 1.38MB)