Участь у вебінарах та майстер-класах ORCID для науковців

• Дата публікації: 21.10.2021

У межах заходів неформальної освіти доценти кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Ірина Кирилюк та кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Оксана Вінницька і Людмила Чвертко з 29 вересня по 4 жовтня взяли участь у серії вебінарів для науковців «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Проєкт створення Національної електронної науково-інформаційної системи URIS. Інструменти ORCID для науковців».

Долучення до зазначених дистанційних вебінарів і майстер-класів, що організовані Міністерством освіти і науки України та Державною науково-технічною бібліотекою України, сприяло розширенню професійних знань та умінь науково-педагогічних працівників інституту, удосконаленню раніше набутих та отриманню нових цифрових та інших компетентностей.