Інтерактивна екскурсія до Києва

• Дата публікації: 22.10.2021

Ніщо не допомагає так підняти настрій та додати сил як єкскурсія до м. Київ. Екскурсія студентів центром Києва носила не лише ознайомлюючий характер, але й сприяла розширенню кругозору, що відмінно допомагає сформувати фундамент для подальшого продуктивного навчання. Екскурсійний маршрут включав в себе Володимирську гірку і пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз. На мосту влаштовані оглядові майданчики, звідки відкривається вид на Дніпро, панорами Лівобережжя та історичного Подолу.

Креативність та оригінальність студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проявилася на повну під час відвідування скляного моста. «Модернову» прикрасу Київських пагорбів викладачі та студенти використали для динамічної фотосесії, а також для видання «КИЇВСЬКА ГАЗЕТА».

Під час екскурсії студенти отримали незабутні враження та емоції!!!