ЕКСКУРСІЯ ПРАКТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ ДО ПуАТ «КБ «АКОРДБАНКУ»

• Дата публікації: 11.10.2021

З метою закріплення практичних навичок та проведення семінарського заняття з дисципліни «Банківська справа» для студентів спеціальностей ННІ економіки та бізнес-освіти спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 071 Облік і оподаткування була організована екскурсія до відділення № 49 у м. Умань ПуАТ «КБ «Акордбанку».

Під час екскурсії завідувач сектору касових операцій банку Наталія Борболюк ознайомила присутніх з історією відділення банку, особливостями роботи каси банку, новаціями в банківській сфері.

Все це викликало інтерес у викладачів і студентів, які могли практично відчути важливість та всі тонкощі роботи у банку.

Висловлюємо щиру подяку керівникові відділення Наталії Маркова та касиру Наталії Борболюк за проведену екскурсію та бажаємо їм подальшого розвитку на ринку банківських послуг!