Залучення професійних фахівців –практиків з бухгалтерського обліку до практичних занять студентів майбутніх бухгалтерів

• Дата публікації: 22.09.2021

22.09.2021 року на практичному занятті з дисципліни «Автоматизація економічних процесів» на базі ННІ економіки та бізнес-освіти відбулася зустріч з головним бухгалтером УДПУ Ареп’євої Олени Вікторівни зі здобувачами вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 071 «Облік і оподаткування». В ході заняття Олена Вікторівна розповіла про задачі, які стоять перед майбутніми фахівцями в області бухгалтерського обліку, відмітивши при цьому про значну потребу саме спеціалістів зі знаннями сучасних бухгалтерських комп’ютерних програм, зокрема ВАS Бухгалтерії. Головний бухгалтер також запропонувала можливість проходження практики на базі університету як в бухгалтерії так і в інших підрозділах вузу.

Зацікавленість студентів показала необхідність і практичну значущість таких зустрічей для отримання більш ефективної підготовки фахівців з бухгалтерського обліку та взаємодії з майбутніми роботодавцями.