«Важливий тандем – викладач і студент»

• Дата публікації: 17.09.2021

16 вересня студенти ІІ курсу спеціальностей Маркетинг і Менеджмент ННІ економіки та бізнес-освіти разом із кураторами Оленою Гарматюк та Аллою Гуменюк вирушили у Білогрудівський лісовий масив на відпочинок.

В цей сонячний день, нарешті після довготривалого карантину, викладачі та студенти змогли відпочити разом. Спілкування в неформальній обстановці весело проводячи час, сприяло зміцненню взаємовідносин в колективі. Була підготовлена розважальна програма, яка складалася з квесту, волейболу, футболу і різних цікавих ігор. Нас оточувала прекрасна природа, свіже повітря, смачна їжа і хороша атмосфера, яка всіх зближувала.

Прямуючи додому, студенти дружно вирішили, що такі виїзди на природу – найкращий спосіб відчути єдність між студентами та викладачами. Викладачі ж запевнили, що будуть сприяти регулярному проведенню подібних заходів.