В здоровому тілі, здоровий дух.

• Дата публікації: 10.09.2021

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів тощо. Напередодні Дня фізичної культури та спорту професорсько-викладацький склад та студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти провели флешмоб «Запальна руханка». Головна мета заходу: фізична активність, бадьорість та гарний настрій!!!

Захід покликаний привернути увагу кожного з нас до проблем свого здоров’я та пропагує ведення здорового способу, у здоровому тілі живе здоровий дух. Руханка – це, насамперед, заряд позитиву та енергії.

Вітаємо всіх, хто віддав своє серце спорту, з цим святом! Бажаємо вам успіхів у цій нелегкій праці, нехай вас ніколи не залишає натхнення! Нових вам перемог у житті та спорті! З Днем фізкультурника!