Таємниці будинку Фанштейна

• Дата публікації: 17.09.2021

16 вересня 2021 року в рамках проведення днів Європейської спадщини в м. Умань, викладачі Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти, кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи та студенти освітніх програм Готельно-ресторанна справа і Туризм відвідали готель «Ново-Європейський» з метою ознайомлення з об’єктами історико-культурної спадщини міста. Будинок готелю належав місцевому купцю Войку Файнштейну.

Дім Фанштейна є новим туристичним об’єктом, який являється родзинкою нашого міста. Під час екскурсії учасники дізналися про таємниці будинку Фанштейна та історію книгодрукування. Цікавою була участь у майстер-класі з виготовлення поліграфічного виробу.

Участь у таких заходах дає можливість здобувачам вищої освіти набувати професійних компетентностей на набувати практичних навичок.