СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ І ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ З ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ РЕГІОНУ

• Дата публікації: 29.09.2021

Сучасні тенденції та інтенсивність розвитку освіти створюють нові передумови для налагодження комунікації між закладами вищої освіти.

28 вересня викладачами кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини спільно із викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проведено науково-практичний семінар на тему: «Підприємницький вектор розвитку регіонального туризму».

Під час семінару головний спеціаліст відділу економічного розвитку, транспорту та інвестицій Уманської міської ради Людмила Гекалюк охарактеризувала роль органів місцевого самоврядування та бізнес-структур у туристичному розвитку міста, представник туристичного бізнесу Наталя Поліщук визначила роль рекреаційно-туристичних ресурсів у соціально-економічному розвитку країни та її регіонів, менеджер відділу інклюзивного туризму туристичного оператора «АС-тур» (м. Черкаси) Олексій Скіданов наголосив на можливостях підприємницької активності молоді в розвитку туристичної сфери регіону, доцент кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Леся Слатвінська окреслила напрями інноваційно-інвестиційної політики для модернізації туристсько-рекреаційного потенціалу міста Умані, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Вікторія Красномовець проаналізувала готельне господарство Черкащини як інструмент реалізації підприємницького потенціалу, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Марина Дроботова ознайомила присутніх з перспективами реалізації проєкту «Магніти України» на Черкащині.

Налагодження партнерських відносин, об’єднання та координація зусиль, ресурсів, спільна відповідальність за результати діяльності є одним із важливих підходів до роботи закладів вищої освіти для досягнення спільних цілей: підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.