Результати виборів голови студентської ради Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 17.09.2021

Сьогодні, 17 вересня відбулися вибори голови студентської ради Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти. На посаду очільника студентського самоврядування інституту балотувалось три кандидати: студентка ІІ курсу 27 групи «Готельно-ресторанної справа» Драч Леся Миколаївна, студентка ІІ курсу 24 групи «Менеджмент» Гвінцадзе Юлія Олександрівна та студент ІІІ курсу 31 групи «Фінанси, банківська справа та страхування» Шевчук Владислав Анатолійович.

За результатами голосування, затвердженими протоколом студентської виконавчої комісії інституту, головою студентської ради Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти обрано студента ІІІ курсу 31 групи «Фінанси, банківська справа та страхування» Шевчука Владислава Анатолійовича, який набрав 50,6% голосів студентів інституту, що взяли участь у голосуванні. Заступником голови студентської ради Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти обрано студентку ІІ курсу 27 групи «Готельно-ресторанної справа» Драч Лесю Миколаївну (27,6%).

Вітаємо, бажаємо успіху, цікавих молодіжних проєктів, реалізацій задуманих ідей і планів, створення атмосфери дружби, довіри, співпраці у студентському середовищі

Processed with VSCO with e5 preset