МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

• Дата публікації: 20.09.2021

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО у 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України запропонували усім вищим навчальним закладам України долучитися до цієї ініціативи.

НН інститут економіки та бізнес-освіти традиційно приєднався до святкування Дня Міжнародного студентського спорту

Учасники  гідно представили НН інститут економіки та бізнес-освіти.

Від імені ректора УДПУ почесну місію нагородження кращих спортсменів виконала проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк. Голова профкому УДПУ Валентин Хитрук підготував для переможців змагань подарунки.

Наприкінці спортивного свята відбулось урочисте нагородження переможців,   де наші студенти посіли призові місця:

1 місце з   армрестлінгу  Змієнко Сергій (31група);

2 місце з кросфіту –  Голубенко Андрій  (14 група).

Ми пишаємося нашими студентами – спортсменами   і бажаємо успіхів та перемог!