Студентка НН Інституту економіки та бізнес-освіти – переможниця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

• Дата публікації: 16.06.2021

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, за підтримки МОН України, відбувся щорічний Міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Він тривав із 24 травня до 5 червня.

За підсумками роботи конференції студентка ІІІ курсу освітньої програми Туризм Анастасія Букатинська отримала диплом ІІІ ступеня за наукову роботу на тему: «Urban tourism: prospects of the influence of tourism on the development of cities of the Cherkasy region (Ukraine)».

Вітаємо переможницю та її наукового керівника, доцента кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Лесю Слатвінську за зайняте 3 місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі  спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за напрямом «Туристичний бізнес».

Бажаємо залишатися амбітними й активними, щоб досягати нових професійних успіхів і здобутків!