Участь у форумі ReHERIT «Горизонти спадщини»

• Дата публікації: 05.05.2021

У квітні 2021 року відбувся онлайн-форум «Горизонти спадщини», який проходив у рамках реалізації проєкту ReHERIT.

Науково-педагогічні працівники кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи НН інституту економіки та бізнес-освіти: Інна Поворознюк, Ірина Кирилюк, Леся Слатвінська, Леся Кравченко, Тетяна Бербец, Оксана Литвин долучилися до його роботи.

На форумі висвітлювалися питання популяризації політики збереження культурної спадщини  для сталого місцевого розвитку м. Львова та м. Умань. Місто Львів на початку проєкту було орієнтиром для Умані, а зараз Умань є орієнтиром для багатьох міст України, хто ознаковує спадщину у своїй громаді.

Фокусом події стала розмова навколо ключових орієнтирів та траєкторії для розуміння і роботи зі спадщиною у різних контекстах.

Отриманий досвід щодо популяризації та збереження культурної спадщини використовуватиметься в освітньому процесі при реалізації освітньо-професійних програм Туризм та Готельно-ресторанна справа.