Реєстрація на ЄВІ для вступу на ОС “Магістр”

  • Дата публікації: 06.05.2021

Шановні вступники!

Відповідно до наказу МОН України №1468 від 26.11.2020 року «Про підготовку та проведення в 2021 році вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання», реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) триватиме з 11 травня (з 9:00) до 3 червня 2021 року (до 18:00).

Вступники (ОС «Бакалавр») для вступу на ОС «Магістр» зможуть надіслати скан-копії (фотокопії) документів для реєстрації на ЄВІ на електронну адресу vstup@udpu.edu.ua

Перелік документів, необхідних для реєстрації:

заява-анкета;

заява;

документ, що посвідчує особу;

облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

2 фотокартки розміром 3*4 (надсилається Новою Поштою на адресу: вул. Садова 2, кур’єрська доставка: Козій Іванна Василівна, тел: 0631497988);

документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання у минулих роках);

медичний висновок за формою 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження ЄВІ);

довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання у поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання).

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія УДПУ імені Павла Тичини перевіряє наявність документів необхідних для реєстрації вступника.

Якщо після перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, тоді на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник Приймальної комісії надсилає повідомлення про відмову в реєстрації, з вказанням причини відмови.

Здійснивши всі необхідні перевірки документів та реєстрацію вступника, представник Приймальної комісії надсилає скановану копію реєстраційної картки. Вступнику необхідно перевірити правильність даних, засвідчити їх підписом та надіслати Приймальній комісії. Після цього, вступник отримає копію екзаменаційного листка на електронну адресу, вказану в заяві-анкеті.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто, а також може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо про таку необхідність зазначено в заяві-анкеті.

Телефони для консультації:

096-033-96-33 – Світлана Володимирівна

063-149-79-88 – Іванна Василівна

e-mail: vstup@udpu.edu.ua

Міні галерея


Червень
Серпень