УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «BLACK SEA SCIENCE»

• Дата публікації: 06.04.2021

Науково-дослідна робота студентів є невід’ємною складовою освітнього процесу, що сприяє розширенню їх загального та професійного світогляду. Участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021», який щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association, дозволила здобувачам вищої освіти Інституту економіки та бізнес-освіти представити результати своїх досліджень за напрямом «Економіка і управління».

Журі конкурсу, який відбувся у лютому-березні, розглянуло понад 200 робіт студентів вітчизняних та зарубіжних закладів освіти, зокрема студентів нашого інституту:

Гук Наталії – «Insurance companies investment portfolio management in Ukraine: current state and priorities» (науковий керівник: к. е. н., доцент Л.А. Чвертко);

Гуменюка Нікіти – «Use of world practice of insurance activity in management of insurance companies of Ukraine» (науковий керівник: к. е. н., доцент Ю.М. Мельничук);

Матушко Анни – «Assessment of the activity of the tourist cluster «Western Cherkashchina» (науковий керівник: к. е. н., доцент І.М. Кирилюк).

В цілому участь у конкурсі такого рівня була успішною. Студенти апробували результати своїх досліджень, об’єктивно оцінили рівень своїх знань та отримали значний стимул для подальших наукових пошуків.