Участь у круглому столі “Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики”

• Дата публікації: 30.04.2021

29 квітня 2021 року відбувся круглий стіл “Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики”, організаторами якого були Американські Ради з міжнародної освіти, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”.

Програма заходу була надзвичайно цікавою й насиченою. Основні теми до обговорення: розроблення та впровадження університетських політик академічної доброчесності: виклики та можливості; процес комунікації політик зі студентами та викладачами; необхідні ресурси для забезпечення академічної доброчесності; особливості освітнього процесу і академічна доброчесність; моніторинг за дотриманням академічної доброчесності; академічна доброчесність як іміджеве питання для університету; нормативно-правова база з академічної доброчесності, закони та підзаконні акти; практичне впровадження практик відповідальності за порушення академічної доброчесності; представлення та обговорення проєкту Закону «Про академічну доброчесність».

Викладачі НН інституту економіки та бізнес-освіти прийняли участь у круглому столі “Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики”: Максим Слатвінський, Людмила Чвертко, Світлана Подзігун,Ірина Кирилюк, Тетяна Корнієнко та Оксана Вінницька.

Дякуємо організаторам за інформативність, відзначення проблемних питань.