Співпраця перевірена часом

• Дата публікації: 31.03.2021

Доброю традицією кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки стало залучення роботодавців до освітнього процесу. Зокрема, щороку для підвищення рівня сприйняття навчального матеріалу під час вивчення курсу «Страхування» організовуються різноформатні зустрічі студентів інституту з представниками страхових компаній. Таку співпрацю налагоджено зі страховими компаніями «Страхова група «ТАС», «Глобус», «Княжа», «Арсенал» та ін.

Цьогоріч на запрошення доцента кафедри Людмили Чвертко для проведення лекцій за участі практиків вкотре відгукнулися Ігор Халахур та Владислав Китайгородський – представники Уманського регіонального центру Страхової групи «ТАС». Під час зустрічей в онлайн режимі розглядалися особливості організації найбільш затребуваних видів страхування, актуальні проблеми розвитку страхового ринку України та перспективи розвитку галузі. Окрім того Ігор Халахур, як наш випускник, поділився своїми секретами ведення успішної справи, розповів про те, яким був його шлях від страхового агента до директора регіонального центру такої відомої й успішної на теренах країни компанії.

Студенти виявили інтерес до такої форми проведення занять, висловили вдячність запрошеним та організаторам заходу.