• Дата публікації: 23.02.2021

Шановні студенти!

Освітній процес в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини буде проводитись у змішаному форматі у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2».

У період з 1 до 14 березня 2021 р. відповідно до рішення вченої ради інституту (протокол № 9 від 22.02.2021 р.) організація освітнього процесу для студентів ОС «Бакалавр» ІV курсу денної та заочної форм навчання буде проводитись очно, всі інші курси ОС «Молодший бакалавр», ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» продовжуватимуть навчання дистанційно.