МАНДРІВКА У СВІТ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ

• Дата публікації: 09.10.2020

Цікаву мандрівку у світ доповненої реальності  «УМАНЬARt» для студентів 1 курсу спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм організували куратори Оксана Литвин. та Ірина Кирилюк. Тут в режимі реального часу за допомогою сучасних цифрових технологій відвідувачі поринули у середовище із доповненням фізичного світу.

Студенти цікаво та весело провели час у галереї «УМАНЬARt», де представлені репродукції картин «Мона Ліза» італійського художника Леонардо да Вінчі, українського художника-мариніста Івана Айвазовського «Корабель біля берега», а також композиції за сюжетами коміксів, книг, мультфільмів: «Аліса в країні чудес», «Людина павук», «Корпорація монстрів» та ін.

Екскурсанти мали можливість по-новому поглянути на представлені зображення та побачити додаткові деталі.