БЕЗ МИНУЛОГО НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО…

• Дата публікації: 15.10.2020

Напередодні відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці для студентів 1 курсу спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справи» було проведено патріотичну годину  «Життя –Україні! Честь – для себе!».

Присутні мали нагоду, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська,  згадати витоки цих свят,  їх значення для українського народу,  героїв різних епох нашої історії. Ці свята увібрали в себе багаті й славні традиції предків, уособлюють мужність і хоробрість оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її історії.

З особливою повагою та гордістю студенти вшанували сучасних оборонців, які відстоюють територіальну цілісність Батьківщини у війні з російським агресором та  присвячують життя захисту української держави.