Виробнича практика – важлива складова професійної підготовки студентів

• Дата публікації: 25.08.2020

Виробнича практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття практичних навиків, здатності прийняття самостійних рішень в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх спеціалістів до практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки.

Студентка 3 курсу Анастасія Букатинська зазначає, що: «Проходження виробничої практики  в новому сучасному готелі LOMO HOTEL UMAN­, який відповідає всім стандартам якості, сервісу та комфорту – це можливість ознайомитись з сучасними методами і формами організації діяльності й управління в сфері готельного господарства. Отримані у процесі навчання теоретичні знання дозволяють швидко виконувати поставлені завдання, вдосконалювати професійні уміння і навички, приймати самостійно рішення під час конкретних ситуацій, які виникають на робочому місці. Впевнена, що практичний досвід отриманий стане потужним трампліном для здійснення сміливих мрій та втілення кар’єрних планів».